З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Шановні працівники організацій і установ фізичної культури і спорту, комунальних закладів, громадських організацій, тренери, спортсмени, ветерани та шанувальники спорту!

12:34 07.09.2018

Вихованцям садочка "Журавлик" створили комфортні умови

У Ганнопільській громаді завершився капітальний ремонт покрівлі дитячого садочка «Журавлик» Великоскнитського НВК. В рамках даного проекту було замінено покрівлю, утеплено горище, проведено влаштування водостічних труб, жолобів та відмостки. Окрім того, було проведено ремонт системи опалення та встановлено нові електричні котли,

15:11 30.08.2018

З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дорогі школярі, студенти та працівники навчальних закладів!

14:07 30.08.2018

У Ганнополі відбувся Кубок Ганнопільської громади з волейболу

23 серпня 2018 р., з нагоди відзначення 27 річниці незалежності України, Ганнопільською сільською радою, за сприяння  ГО «Інститут солідарності громад» Романа Мацоли було організовано та проведено відкритий кубок Ганнопільської громади з волейболу. Змагання відбувалось на базі Ганнопільського НВК. Участь у заході взяли 4 команди: с. Довжки, с. Малий Скнит, с. Понора та м. Славута.

16:49 27.08.2018

Працівники Ганнопільської сільської ради відвідали могилу Юрія Ковальчука, провели покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам та до пам’ятника Т.Г. Шевченка.

24 серпня працівники Ганнопільської сільської ради відвідали могилу Юрія Ковальчука, та побували біля меморіальної дошки, відкритої у пам’ять про учасника антитерористичної операції на Сході країни.

14:05 27.08.2018

У Ганнопільській громаді відсвяткували 27-у річницю незалежності України

Минуло 27 років як ми стали самостійними, звільнившись від «міцних обіймів» СРСР. З того часу наша Батьківщина є суверенною, незалежною, демократичною, соціально-правовою державою. І незважаючи на усі труднощі які трапляються на нашому шляху, маємо пам’ятати, що будуємо її з малого: із себе, своєї сім’ї, домівки, вулиці, села, міста…

13:50 27.08.2018