Голова Ганнопільської сільської об"єднаної територіальної громади

Фото без опису        Медведюк Маргарита Іванівна

Народилася 7 березня 1964 року в селі Глинники Славутського району Хмельницької області.

В сім років пішла в перший клас Ганнопільської середньої школи та у 1981 році закінчила вищезазначену школу.

В 1983 році вступила до Київського технологічного інституту харчової промисловості. Після закінчення вищого навчального закладу у 1989 році пройшла шлях фахового та професійного становлення від працівника до керівника, працюючи на посадах: технолога Ганнопільського спиртзаводу, спеціаліста 2-ї категорії інспекції економічного аналізу і планування в Славутському  райфінвідділі, головного бухгалтера Ганнопільської сільської ради та сільського голови Ганнопільської сільської ради.

У 2003 році пройшла навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування V-VII категорії, у 2008 році – навчання за програмою «Удосконалення роботи бухгалтерських служб органів місцевого самоврядування», у 2010 році навчання за програмою «Основи комп’ютерної грамотності». В 2016 році пройшла навчання в школі  лідерства Ради Європи, 2017 рік -  брала участь у  тематичному  короткотерміновому  семінарі  «Особливості впровадження  ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування».

В 2013 року обрана головою Ганнопільської об’єднаної територіальної громади.