З Міжнародним днем людей похилого віку

Дата: 01.10.2019 09:27

Шановні представники старшого покоління, вітаємо Вас з Міжнародним днем людей похилого віку!

Наш народ завжди славився шанобливим ставленням до батьків та турботливим ставленням до старшого покоління.

Саме Ви зберегли для нас національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними людьми своєї батьківщини.

В цей день  є прекрасна можливість сказати слова вдячності батькам, матерям, пенсіонерам і всім літнім людям за безцінний внесок у розвиток нашої держави, за виховання і любов, за збереження і передачу наших культурних і духовних цінностей, за практичний життєвий досвід, невичерпну енергію, оптимізм та активну громадську позицію. Ви передаєте все найцінніше, що накопили за життя.

Нехай сива осіння пора буде сповненою душевним теплом, повагою та турботою близьких. Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків.