Дата: від до Скинути

Пенсіонерам з числа ВПО, які пройшли фізичну ідентифікацію, у квітні забезпечено пенсійні виплати

Станом на 17 квітня 228,4 тис. пенсіонерів з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які набули цього статусу до 24 лютого 2022 року та пройшли фізичну ідентифікацію, отримують пенсійні виплати у квітні.

08:35 22.04.2024

Чи можу я сплачувати добровільний внесок, якщо мені вже виповнилося 60 років, але через недостатню кількість страхового стажу пенсію не призначено?

Добровільну участь у пенсійному страхуванні можуть брати як застраховані, так і незастраховані особи старші 16 років. Важливо, щоб у реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування була інформація про таких громадян і вони не були пенсіонерами (частина 9 статті 12 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”). Тобто сплачувати добровільні пенсійні внески ви можете до того часу, поки вам не буде призначено пенсію.

08:34 22.04.2024