Поїздка учнів в столицю нашої держави

Цього тижня учні з Ганнопільської громади мали змогу побувати в серці нашої держави – в місці Києві. Діти з Малоскнитського НВК та Ганнопільського НВК з задоволенням відвідали головну астрономічну обсерваторію НАН України, де їм розповідали про історію дослідження космосу.

10:56 07.06.2018

З Днем журналіста України

Шановні працівники засобів масової інформації! Вітаємо Вас з професійним святом – Днем журналіста України!

12:54 06.06.2018

Свято дитинства

Саме  в перший день літа з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей в Ганнопільський громаді стало доброю традицією влаштувати різні веселощі для дітей.  Так і цього річ дітки з кожного навчального закладу мали змогу повеселитись, адже їм були організовані різні конкурси та розваги в кожному селі.

21:15 01.06.2018

З Міжнародним Днем захисту дітей

Щороку в перший літній день в Україні та усьому світі відзначають Міжнародний День захисту дітей. Тож дозвольте привітати всіх діток нашої громади та батьків, вчителів, вихователів та всіх оточуючих, які безпосередньо приймають участь в житті кожної дитини, з таким світлим та радісним святом. Немає нічого кращого за дитячий сміх та щастя дитини. Діти – це наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє!

09:24 01.06.2018

Виїзна колегія райдержадміністрації відбулась в Ганнопільській громаді

Сьогодні, 31.05.2018 року, в приміщенні Ганнопільського сільського будинку культури під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Маршука відбулося виїзне засідання колегії Славутської райдержадміністрації.

15:10 31.05.2018

Діти Ганнопільської громади отримали ID-картки

Завдяки плідній співпраці Ганнопільської сільської ради та Славутського районного сектору ДМС України у Хмельницькій області діти нашої громади, яким виповнилося 14 років, отримали паспорти громадянина України.

09:09 21.05.2018

17 травня пройшов обласний оглядовий конкурс художньої самодіяльності

17 травня в будинку культури Берездівської ОТГ пройшов обласний оглядовий конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

14:21 18.05.2018

Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі.

17 травня у Ганнопільської громаді пройшло святкування Дня вишиванки - свята національної єдності, яке покликане зберігати споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднувати українців.

11:36 18.05.2018