Вітаємо з професійним святом!

Дата: 04.10.2019 08:46

Шановні вчителі! Дорогі наші освітяни!

Від себе особисто та від жителів  громади  щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти. Сьогодні ваше свято. Свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові.

Саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє – молоде покоління свідомих, талановитих патріотів нашої країни. Ви несете людям добро, Вам вірять, до Вашої думки прислухаються, у Вас вчаться.

Завдяки Вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи, стати справжніми Українцями.

Тож продовжуйте вчити дітей добру, справедливості, готуйте їх до життя у суспільстві, яке швидко змінюється та вимагає високого рівня освіченості.

Бажаю Вам, дорогі наші освітяни, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, наполегливості та мудрості, оптимізму і терпіння. Нехай щирі слова подяки звучать для вас не тільки у свята, а й щодня.

З поваою голова Ганнопільської сільської ради

Маргарита Медведюк