Ганнопільська громада
Славутський район, Хмельницька область

Новини громади

  

Нерестовий період 2019

Дата створення: 11:07 19.03.2019

Оголошується місячник по благоустрою!

Дата створення: 16:18 18.03.2019

  Шановні мешканці Ганнопільської ОТГ, керівники підприємств всіх форм власності, приватні підприємці та представники громадських організацій! З метою покращення стану довкілля, упорядкування, озеленення та благоустрою населених пунктів громади закликаємо всіх небайдужих взяти активну участь у прибиранні  території громади: привести до належного естетичного та санітарного стану прибудинкові території, зупинки транспорту, території кладовищ, парки, території установ та підприємств, зони відпочинку.

Увага! Важлива інформація.

Дата створення: 15:47 18.03.2019

 

ПАМ’ЯТКА ПАСІЧНИКАМ

Дата створення: 15:35 18.03.2019

Керівники сільгосппідприємств та пасічники повинні дотримуватися правил та положень встановлених Законодавством України та вживати заходів викладених нижче.

Реконструкція системи освітлення у Великоскнитському НВК

Дата створення: 15:11 18.03.2019

У 4-х класних кімнатах початкової школи Великоскнитського НВК проведено реконструкцію системи освітлення шляхом заміни ламп розжарювання на 25 стельових світлодіодних  LED-світильників,  які є сучасним, безпечним, довговічним та економічним джерелом світла. Виходячи з вимог законодавства України щодо освітлення в навчальних закладах, джерело світла повинно забезпечувати  рівномірне розсіювання світла, бути безпечним. Встановлені LED-світильники не лише повністю відповідають згаданим вимогам, а й дозволяють скоротити енергоспоживання.

першість з волейболу

Дата створення: 12:42 18.03.2019

З метою популяризації волейболу як Олімпійського виду спорту, пропаганди здорового способу життя, а також задля відбору кращих гравців для участі в змаганнях обласного рівня 17 березня 2019 р. на базі Довжківського НВК було проведено Першість з волейболу серед жінок населених пунктів Ганнопільської ОТГ.Організатором змагань виступив відділ освіти, молоді, спорту , культури та туризму Ганнопільської сільської ради.

Зі святом весни!

Дата створення: 18:34 07.03.2019

Дорогі  дівчата та жінки! Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради вітає Вас із прекрасним, міжнародним, весняним святом — 8 Березня! Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях, при цьому, залишаєтеся берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей. Дякуємо вам за підтримку, душевну щедрість і безмежне терпіння. У цей святковий день бажаємо Вам комфорту та затишку в душі, емоцій і тепла у серці, тверезості та ясності у думках, оптимальності й елегантності у рішеннях, ініціативності й творчості у діях, здоров’я та краси у тілі, а також чистої всепоглинаючої любові!

Марина Порошенко відвідала Інклюзивно-ресурсний центр Ганнопільської ОТГ

Дата створення: 19:25 06.03.2019

Сьогодні, 6 березня до Ганнопільської об’єднаної територіальної громади з робочим візитом завітала дружина Президента України Марина Порошенко. Перша леді ознайомилася із діяльністю Інклюзивно-ресурсного центру Ганнопільської сільської ради Славутського району Хмельницької області, який обслуговує дітей з особливими освітніми потребами Ганнопільської, Берездівської, Улашанівської, Крупецької громад та Славутського району. У Центрі створили всі умови для соціальної адаптації дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років. Марина Анатоліївна побувала в навчальних класах, поспілкуватися з педагогами та  вихованцями закладу. "Нова українська школа неможлива без інклюзивної складової»,- зазначила Марина Порошенко. Наприкінці візиту пані Марина поспілкувалася з місцевими журналістами, керівництвом та жителями громади.

Ганнопільська ОТГ підписала Меморандум про співробітництво з  компанією NIRAS Sweden AB

Дата створення: 19:09 06.03.2019

5  березня 2019 року   в    Києві    відбулася  конференція «Початок  нового  партнерства:  перші досягнення  та  церемонія підписання  Меморандумів» в  рамках проекту  «U-LЕAD  з Європою за    програмою «Покращення  якості надання  адміністративних  послуг  для населення».    Однією  із     122 громад  Першого  раунду    проекту  що  підписали    Меморандуми про співробітництво та початок роботи зі створення та модернізацію Центрів надання адміністративних послуг з  компанією NIRAS Sweden AB   стала  Ганнопільська сільська рада.  Підписання Меморандуму дає старт фактичної реалізації впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення нашої громади.

Міжмуніципальне співробітництво Ганнопільської громади

Дата створення: 15:16 06.03.2019

5 березня 2019 року до Ганнопільської об’єднаної територіальної громади завітали представники Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування та Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. В рамках візиту делегація оглянула проекти впроваджені в 2018-2019 рр. на території громади: побували у навчально-виховних комплексах, сільських будинках культури, бібліотеках, Інклюзивно-ресурсному центрі. Керівники обговорили подальше партнерство органів місцевого самоврядування для реалізації спільних проектів в рамках міжмуніципального співробітництва.