A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ганнопільська громада
Хмельницька область, Славутський район

Новини громади

Привітання працівників ветеринарної медицини з наступаючим професійним святом.

  Сьогодні в актовій залі районної ради, відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників ветеринарної медицини, який традиційно відзначають у другу неділю серпня. Ветеринарна медицина сьогодні - одна з важливих складових у забезпеченні епізоотичної безпеки країни, що стоїть на сторожі здоров’я тварин і людей . Праця нелегка, відповідальна, бо окрім знань потребує не лише професійного вміння, а й значних фізичних та моральних зусиль, адже боротьба з недугами тварин має свою специфіку. Окрім підходу до «братів наших менших», для вас професійною необхідністю є також витримка і терпіння в контактах з населенням, його підтримка та довіра. Перший заступник голови Ганнопільської громади Валентина Поногайбо вручила грамоти і подарунки кращим працівникам галузі, а саме Прилуцькому Олександру Володимировичу - завідувачу Ганнопільської дільниці ветеринарної медицини, та Бояру Вадиму Євгеновичу водію спеціалізованого автотранспортного засобу Кривинської дільниці ветеринарної медицини, від виконавчого комітету Ганнопільської сільської ради за багаторічну сумлінну працю, професійну компетентність відповідальність, особистий внесок у розвиток ветеринарної медицини, та з нагоди професійного свята – Дня працівників ветеринарної медицини.

16:27 06.08.2020

За ініціативою Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області на колегії облдержадміністрації розглянуто питання стану фінансово-бюджетної дисципліни в області

28 липня 2020 року під керівництвом голови ОДА Дмитра Габінета відбулось онлайн-засідання розширеної колегії Хмельницької обласної державної адміністрації. Участь у засіданні колегії взяли голова обласної ради Михайло Загородний, заступники голови облдержадміністрації, керівники департаментів та управлінь облдержадміністрації а у режимі відеоконференції - голови райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад, ОТГ, керівники територіальних підрозділів центральних органів влади. Питання дотримання фінансово-бюджетної дисципліни на підприємствах, в установах і організаціях області залишається досить актуальним, а це дотримання чинного законодавства в порядку правильності складання бюджетних запитів, використання державних та місцевих коштів та майна. Особливу увагу спрямовано на усунення виявлених порушень контрольними заходами фінансового контролю. Одне із питань, розглянутим на колегії було стан фінансово-бюджетної дисципліни в області за 2019 рік та перше півріччя 2020 року. Начальник відділу контролю у соціальній галузі та сфері культури Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області Андрій Парпура проінформував присутніх про результати проведеної протягом 2019 року та першого півріччя 2020 року роботи щодо контролю за дотриманням законодавства з фінансових питань, економним та ефективним витрачанням коштів бюджетів усіх рівнів. Голова облдержадміністрації Дмитро Габінет зазначив, що процес децентралізації розширив повноваження місцевих рад, що в свою чергу вимагає якісно нового контролю за станом збереження і використання фінансових ресурсів області. Тому сьогодні основними завданнями Управління є не тільки виявлення фінансових порушень та зловживань, а й діяльність, спрямована на попередження порушень фінансової дисципліни та здійснення на постійній основі комплексу заходів по контролю за збереженням фінансових та матеріальних ресурсів. Підсумовуючи обговорення, голова облдержадміністрації Дмитро Габінет акцентував особливу увагу на важливості ефективного та цільового розпоряджання коштами, їх використання за призначенням з боку органів місцевого самоврядування. Посадовець зауважив, що за наявними даними, окремі з них зволікають із освоєнням коштів, що були виділені їм у рамках субвенцій з державного бюджету, та нагадав, що в області були випадки, коли через неефективні управлінські рішення керівників окремих ОТГ такі кошти були не використані в кінці року поверталися до державного бюджету. За результатами засідання колегії Хмельницькою облдержадміністрацією прийнято Розпорядження “Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в області за 2019 рік та перше півріччя 2020 року”, в якому особливу увагу приділено забезпеченню попередження та відшкодування виявлених порушень фінансово - бюджетного законодавства. Додаткову інформацію можна подивитись на сайті Хмельницької ОДА за адресою www.adm-km.gov.ua/?p=79166 Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

14:29 04.08.2020

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ

 3 серпня, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки із надзвичайних ситуацій Ганнопільської сільської ради. На засіданні були присутні голова громади Маргарита Медведюк, члени комісії та запрошені директори НВК. Розглядалися питання про заходи з запобігання поширенню на території Ганнопільської ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2, а зокрема питання про порядок відновлення роботи навчальних та дошкільних закладів.

08:18 04.08.2020

НОВИЙ ПАРКАН ДОВЖКІВСЬКОГО НВК

Всім нам хотілося б зробити навколишній світ трохи кращим, чи не так? Одним лише безперервно когось критикуючи та чекаючи, поки хтось за когось щось зробить, а іншим – небайдужим, власним прикладом, по-господарськи опікуючись доброустроєм, віддаючи свій особистий час, зусилля і працю задля того, щоб оточення стало кращим. За підтримки Ганнопільської сільської ради у селі Довжки встановлюють новий паркан, який огороджує територію Довжківського НВК. Демонтаж старої зношеної огорожі, та встановлення нового металевого паркану проводять своїми силами працівники НВК. Тож відтепер шкільне подвір’я стане ще затишніше та набуде естетичного вигляду. Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради виносить щиру вдячність всім хто долучився до благородної справи! Наразі роботи тривають. На черзі – територія будинку культури.

15:40 03.08.2020

Благоустрій громади – справа щоденна

Виконавчим комітетом Ганнопільської сільської ради продовжується робота з благоустрою території нашої громади. Щиро вдячні громадянам, підприємствам, установам та організаціям сіл (яких більшість), які з розумінням ставляться до виконання правил благоустрою території села і охоче підтримують чистоту та порядок на своїх та прилеглих територіях. Велика вдячність власникам приватних домоволодінь, які не зважаючи на пору року (проходять жнива) підтримують свої та прилеглі території в належному стані. Таких людей у наших селах більшість. І вигляд наших сіл у великій мірі залежить від власників приватних домоволодінь. В ході обстеження території громади, з метою перевірки стану утримання об'єктів благоустрою, санітарно-технічного стану території, було встановлено порушення правил благоустрою. Після підведення підсумків було надіслано приписи тій невеликій кількості керівників організацій , власникам будинків про усунення недоліків найближчим часом. Підсумовуючи хочеться зазначити, що виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради не знімає з себе відповідальності за благоустрій території громади та всі недоліки в цій сфері. Для досягнення бажаних результатів нам потрібно співпрацювати, зосередившись на спільній меті, а це привабливий вигляд нашої громади не тільки для гостей, а в першу чергу для його мешканців.

15:32 31.07.2020

ДОРОГІ ВИПУСНИКИ, БАТЬКИ, ВЧИТЕЛІ!

Сьогодні у вас свято, якого немає у жодному календарі – воно буває лише раз у житті кожної людини. Але не зважаючи на це, в ньому зустрічаються біль розлуки та світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім. Ось і зараз прийшов час, коли єдина для випускників наших шкіл стежина, якою вони прямували протягом 11 років навчання, розійдеться у різні напрямки. Сьогодні для вас відкрито нову сторінку життя — вибір професії, а це перший крок у дорослий світ. Від цього вибору залежить не тільки ваше майбутнє, а й щастя, добробут ваших родин. Ваші батьки та наставники покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним. Мої вітання, моя подяка педагогам, наставникам, вихователям. Тим, хто віддає частинку свого серця дітям та виводить їх на широкий життєвий шлях. Хочу привітати батьків сьогоднішніх випускників. Разом зі своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях. Разом з ними навчалися, раділи першій написаній букві та першому прочитаному слову, переймалися невдачами та підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти завжди вас люблять, ніколи не забувають дороги до рідної домівки. Шановні випускники! Нехай здобуті в школі знання допомагають вам крокувати в завтрашній день, а друзі, яких ви знайшли за роки навчання, будуть вашою надією та опорою в житті. Нехай дорогі вашому серцю вчителі залишаються найкращими порадниками. Тож бажаю кожному з вас успіхів, здійснення усіх задумів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії! Хай щасливим буде для Вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Щасливої та щедрої долі у житті, Вам, дорогі випускники!!! З любов'ю, сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК.

09:55 31.07.2020

30 липня у світі відзначають Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну та є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні наслідки. Експлуататори отримують прибуток через контроль та експлуатацію інших людей. Ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Щорічно близько 600 – 800 тисяч осіб у світі продають за кордон з метою експлуатації (за оцінками уряду США). Експлуатація може відбуватись як всередині країни так і поза її межами, а вербувальниками найчастіше є знайомі люди – ті, яким довіряють. Причини, з яких люди потрапляють до рабства – низький рівень життя, бажання заробити, а також нездатність адекватно оцінити пропозиції роботи від прихованих «работорговців». Торгівля людьми може відбуватись у різних формах: трудова експлуатація, сексуальна експлуатація, примусове жебрацтво, примусове залучення у кримінальну діяльність та збройні конфлікти, торгівля людьми з метою вилучення органів. Останніми роками фіксується все більше випадків торгівлі людьми з метою трудової експлуатації в різних країнах. Якщо ж Ви все-таки вирішили працювати за кордоном, важливо пам’ятати, що при працевлаштуванні за кордоном необхідно дотримуватися встановлених норм і правил, володіти повною та достовірною інформацією про роботодавця, мати укладений трудовий контракт. Більше інформації у «STOPторгівлі людьми!». Важливі контакти!!! Якщо Ви або Ваші рідні потрапили у ситуацію торгівлі людьми, зверніться по допомогу: • Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультуванням емігрантів: 0-800-505-501, 527 • Міністерство закордонних справ України – (044) 238 16 57 • Укрбюро Інтерполу (розшуку осіб, зниклих за кордоном (044) 256 12 53 • Департамент боротьби зі злочинами, що пов’язані з торгівлею людьми Національної поліції України (постраждалим за кордоном або в межах України) – (044) 374 37 85 • Урядова «гаряча лінія» – (044) 284-19-15), www.ukc.gov.ua

10:33 30.07.2020

Сільська рада придбала комп’ютерну техніку для першокласників

Одним із ключів до якісного навчання є наявність комп’ютерів у класах, що дає можливість впровадження новітніх стандартів для навчання та розвитку дітей. У рамках Концепції НУШ Ганнопільська сільська рада придбала комп’ютерну техніку у заклади повної загальної освіти громади, а саме: ноутбуки (6) та багатофункціональні кольорові пристрої (6). Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Наразі очікується й інше оснащення початкових класів за стандартами НУШ.

17:00 29.07.2020

ДЕНЬ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ-УКРАЇНИ

 28 липня, у день величного християнського свята Рівноапостольного Князя Володимира, ми відзначаємо День хрещення Київської Русі-України. Сердечно вітаючи жителів нашої громади та району, від щирого серця бажаю, щоб свято Хрещення зцілило та об’єднало наші душі у великій вірі до нашого Спасителя, примножувало добробут в кожному домі, давало здоров’я на багато мирних і щасливих років. Згадаймо й помолімося за здоров’я та многая літа тих, хто захищає державу, хто утверджує золотий Володимирів тризуб на українському Донбасі. Нехай Господь їх береже, надає сил та віри в перемогу, яку ми обов'язково здобудемо та побудуємо гідне життя для наступних поколінь українців. Хай щира віра в Україну об’єднає нас та надасть сили рухатися далі на шляху до процвітання нашого краю та рідної Батьківщини! Нехай Господь оберігає Україну та Український народ і дарує своє благословення. Зі святом! З повагою , сільський голова МАРГАРИТА МЕДВЕДЮК

08:29 28.07.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь