Ганнопільська громада
Славутський район, Хмельницька область

Новини громади

  

З Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата створення: 14:42 08.11.2018

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

У п'ятницю відбудеться генеральне прибирання кладовища в с.Понора

Дата створення: 12:44 06.11.2018

Шановні жителі с.Понора ! 9 листопада 2018 року о 09.00 годині відбудеться генеральне прибирання кладовища у селі Понора. Закликаємо Вас не бути байдужими та прийняти участь в упорядкуванні кладовища. Проявіть повагу до пам’яті  наших предків.

З Днем працівника соціальної сфери!

Дата створення: 09:06 02.11.2018

Шановні працівники соціальної сфери! Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради вітає Вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери. Ваша невтомна праця є вкрай важливою і необхідною. Вона сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла. Ви  щоденно піклуєтеся  про ветеранів війни і праці, інвалідів, пенсіонерів, людей похилого віку, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте та допомагаєте здолати життєві труднощі малозабезпеченим  та багатодітнім сім’ям. Щиро віримо, що Ваша працьовитість, компетентність, високий професіоналізм і надалі будуть служити людям. Бажаємо кожному з Вас міцного здоров’я, щастя, сімейного тепла, реалізації задумів та нових творчих здобутків у Вашій благородній справі!

Сьогодні відбулося прибирання території кладовища в селі Глинники

Дата створення: 15:38 01.11.2018

Першого листопада жителі сіл Ганнопіль і Глиннники, працівники апарату Ганнопільської сільської ради та працівники бюджетних установ громади здійснили прибирання території кладовища в селі Глинники.

У Ганнопільській громаді відбувся виїзний прийом громадян, за участю першого заступника голови Славутської районної державної адміністрації Мельника Олександра Вікторовича

Дата створення: 15:03 01.11.2018

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, а також сприяння у вирішенні проблемних питань та надання кваліфікованого роз’яснення, 1-го листопада у Ганнопільській громаді відбувся виїзний прийом громадян, за участю першого заступника голови Славутської районної державної адміністрації Мельника Олександра Вікторовича.

У Ганнополі триває реконструкція котельні дитячого садочка "Подоляночка"

Дата створення: 15:16 31.10.2018

У Ганнополі, під час осінніх канікул, проводять реконструкцію котельні дитячого садочка «Подоляночка». Проектом передбачено заміна покрівлі, твердопаливних котлів та встановлення сучасної системи опалення, що слугуватиме для ефективного енергозбереження, економії палива, скорочення бюджетних видатків за спожиті енергоносії Рішення, охоплені проектом, дозволять забезпечити  належний температурний  режим в будівлі дитячого садочка та створять комфортні умови для  дошкільнят. Це вже 6 реконструйована котельня у Ганнопільській громаді. Наступною стане котельня Киликиївського НВК, по якій вже виготовили проектно-кошторисну документацію. Роботи по капітальному ремонту котельні в Киликиєві проводитимуться у 2019 році.

1 листопада 2018 року о 10.00 годині відбудеться генеральне прибирання кладовища у селі Глинники

Дата створення: 11:17 31.10.2018

Шановні жителі Ганнопільської громади! 1 листопада 2018 року о 10.00 годині відбудеться генеральне прибирання кладовища у селі Глинники. Закликаємо Вас не бути байдужими та прийняти участь в упорядкуванні кладовища. Проявіть повагу до пам’яті  наших предків.

Відбулися заходи до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників

Дата створення: 12:59 26.10.2018

28 жовтня наша країна відзначає День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже, саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

Першокласники Ганнопільської громади навчатимуться за допомогою новітніх технологій

Дата створення: 12:17 26.10.2018

В рамках реалізації плану заходів із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», усі перші класи закладів освіти Ганнопільської громади забезпечили комп’ютерною технікою та дидактичними матеріалами. Для їх придбання використали державні кошти та кошти місцевого бюджету. Тепер, у Ганнопільському, Великоскнитському, Довжківському, Клепачівському, Малоскнитському та Киликиївському навчально-виховних комплексах, першокласники навчатимуться за допомогою новітніх технологій, що спонукатиме стрімке підвищення інтересу учнів до навчання. А відомо, що формування в учнів стійкого активного інтересу є визначальною метою сучасної шкільної освіти. Все це  спрямовано на розвиток дитини та мотивації її до навчання.

З Днем працівників харчової промисловості!

Дата створення: 11:12 18.10.2018

Шановні працівники харчової галузі! Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради щиро вітає Вас із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості! Харчова промисловість України — це великі, середні і малі підприємства різної форми власності, які виробляють майже 20% від загального обсягу промислової продукції. У харчовій промисловості України діє дві тисячі підприємств, два з яких розташовані на території Ганнопільської громади: «Вектор Плюс», що виробляє борошно і крупи, а також відділення «Славутського хлібозаводу», що займається виробництвом борошна для випічки хліба та хлібобулочних виробів. Галузь, у якій Ви працюєте, успішно розвивається завдяки Вашій професійній майстерності, досвіду й щирому прагненню виготовляти високоякісні продукти харчування, призначені для задоволення потреб широкого кола споживачів. Специфіка галузі така, що від дбайливих рук залежить і кількість, і якість продуктів, яку ми щодня оцінюємо і цінуємо. Впевненині, що завдяки творчому пошуку, освоєнню нових технологій, передових методів господарювання, Ви й надалі докладатимете всіх зусиль для нарощування виробництва, оновлення асортименту та поліпшення якості продуктів відповідно до світових стандартів.. Ганнопільська сільська рада дякує Вам за сумлінну працю та турботу про здоров’я співвітчизників. Особливі слова подяки висловлюємо керівнику приватного підприємства «Вектор Плюс» Тарасюку Руслану Петровичу, який щорічно надає допомогу людям з особливими потребами та людям похилого віку, що проживають на території нашої громади. Зичимо Вам, шановні трудівники харчової промисловості, міцного здоров’я, наснаги, високих матеріальних статків у Ваших сім’ях та нових виробничих успіхів на благо нашої громади та України вцілому.