ОГОЛОШЕННЯ!

Хмельницькою обласною радою організовано проведення в електронній торговій системі продаж на аукціоні без умов об’єктів малої приватизації, а саме: 1. Комплекс площею 3487,5 кв.м. Знаходиться за адресою: 31180 Старокостянтинівський район, с. Левківка, вулиця Миру, будинок 42 та обліковується на балансікомунальногонекомерційногопідприємства «Хмельницький обласний протитуберкульозний диспансер» Хмельницької обласної ради, код за ЄДРПОУ 02004500. Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні без умов:1387055,00 грн (без ПДВ). 2. Комплекс площею 1809,6 кв.м., Хмельницька обласна психіатрична лікарня.знаходиться за адресами: 30423 Шепетівський район, с. Городище, вулиця Шкільна, будинок 24 та вулиця Шкільна, будинок 10А. Власники: Хмельницька обласна рада. Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні без умов: 3 783 640,00 грн (без ПДВ). 3. Будівля, будинок-інтернат, 235,7 кв.м; Котельня, (складова частина) 38,4 кв.м. Перелік майна невід’ємного від об’єктів: артезіанська свердловина, погріб, вбиральня.Знаходиться за адресою: Шепетівський район, с. Вовківці, вул. Гвардійська, будинок 1А та обліковується на балансі Ліщанського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, код за ЄДРПОУ 26158402. Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні без умов:308441,00 грн (без ПДВ). 4. Будівля, Б-2 площею 38,4 кв.м. Знаходиться за адресою: 29000 м. Хмельницький, провулок Геологів, 2 та обліковується на балансі Комунального автотранспортного підприємства, код за ЄДРПОУ 21337063. Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні без умов:46800,00 грн (без ПДВ). *З умовами аукціону та характеристикою об’єктів приватизації можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Хмельницької обласної ради в розділі «Приватизація» та в електронній торговій системі України «ProZorro»

09:22 22.07.2020

У Ганнополі не буде світла

Шановні жителі села Ганнопіль! Для забезпечення якісного та надійного розподілу електричної енергії, працівниками АТ «Хмельницькобленерго» регулярно проводяться ремонтні роботи на лініях електропередачі та трансформаторних підстанціях. Дані роботи вимагають припинення розподілу електричної енергії на тривалість робочого дня. У зв’язку з вищезазначеними роботами, які відбудуться 10.12.2019 року, у с. Ганнопіль з 10.00 до 16.00 год буде відключене електропостачання. АТ «Хмельницькобленерго» приносить вибачення за тимчасові незручності . Дякуємо за розуміння!

14:40 05.12.2019

Планові відключення електропостачання

Шановні жителі села Довжки! Для забезпечення якісного та надійного розподілу електричної енергії , працівниками АТ «Хмельницькобленерго» регулярно проводяться ремонтні роботи на лініях електропередачі та трансформаторних підстанціях. Дані роботи вимагають припинення розподілу електричної енергії на тривалість робочого дня. У зв’язку з вищезазначеними роботами, які відбудуться 13.11.2019 року, у с. Довжки з 10.00 до 17.00 год буде відключене електропостачання. АТ «Хмельницькобленерго» приносить вибачення за тимчасові незручності . Дякуємо за розуміння!

15:36 12.11.2019

Оформляйте документи на землю!

Шановні суб’єкти господарювання Ганнопільської об’єднаної територіальної громади! У разі використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів, просимо вас звернутися до Ганнопільської сільської ради з метою врегулювання питання сплати коштів за землекористування до 08.11.2019 року. У разі виявлення фактів використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів Ганнопільською сільською радою будуть направлені матеріали до Шепетівської місцевої прокуратури з вимогою внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.197-1 Кримінального кодексу України (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафом від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400-5100 грн) або арештом на строк до шести місяців. Також, з суб’єктів господарювання, які не сплачують кошти за користування землею, в судовому порядку стягуватимуться кошти збережені без достатньої правової підстави за фактичне використання земельних ділянок.

12:59 22.10.2019