У Ганнополі не буде світла

Шановні жителі села Ганнопіль! Для забезпечення якісного та надійного розподілу електричної енергії, працівниками АТ «Хмельницькобленерго» регулярно проводяться ремонтні роботи на лініях електропередачі та трансформаторних підстанціях. Дані роботи вимагають припинення розподілу електричної енергії на тривалість робочого дня. У зв’язку з вищезазначеними роботами, які відбудуться 10.12.2019 року, у с. Ганнопіль з 10.00 до 16.00 год буде відключене електропостачання. АТ «Хмельницькобленерго» приносить вибачення за тимчасові незручності . Дякуємо за розуміння!

14:40 05.12.2019

Планові відключення електропостачання

Шановні жителі села Довжки! Для забезпечення якісного та надійного розподілу електричної енергії , працівниками АТ «Хмельницькобленерго» регулярно проводяться ремонтні роботи на лініях електропередачі та трансформаторних підстанціях. Дані роботи вимагають припинення розподілу електричної енергії на тривалість робочого дня. У зв’язку з вищезазначеними роботами, які відбудуться 13.11.2019 року, у с. Довжки з 10.00 до 17.00 год буде відключене електропостачання. АТ «Хмельницькобленерго» приносить вибачення за тимчасові незручності . Дякуємо за розуміння!

15:36 12.11.2019

Оформляйте документи на землю!

Шановні суб’єкти господарювання Ганнопільської об’єднаної територіальної громади! У разі використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів, просимо вас звернутися до Ганнопільської сільської ради з метою врегулювання питання сплати коштів за землекористування до 08.11.2019 року. У разі виявлення фактів використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів Ганнопільською сільською радою будуть направлені матеріали до Шепетівської місцевої прокуратури з вимогою внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.197-1 Кримінального кодексу України (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафом від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400-5100 грн) або арештом на строк до шести місяців. Також, з суб’єктів господарювання, які не сплачують кошти за користування землею, в судовому порядку стягуватимуться кошти збережені без достатньої правової підстави за фактичне використання земельних ділянок.

12:59 22.10.2019