Працівників Ганнопільської громади нагородили почесними грамотами району

23 серпня на святкуванні Дня Прапора України та  27-ї річниці Дня  Незалежності України, яке проходило  в Славутському районному будинку культури, було відзначено  кращих працівників   та діячів нашого району.

18:15 23.08.2018

Збережемо хліб від вогню

З метою недопущення виникнення небезпечних подій під час збирання врожаю, Ганнопільська сільська рада доводить до керівників сільськогосподарських та фермерських господарств вимоги правил пожежної безпеки, затверджені наказом  Мінагрополітики МНС України від 04.12.2006 року № 730/770 «Про затвердження Правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі України», а саме:

09:44 18.07.2018

Корнійчук Олена Анатоліївна стала переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ганнопільської сільської ради

Вчора, 16 липня в приміщенні бібліотеки с.Ганнопіль відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ганнопільської сільської ради.

14:08 17.07.2018