З Днем працівника лісу!

Дата: 15.09.2019 18:40

Шановні працівники лісового господарства, виконавчий комітет Ганнопільської об’єднаної територіальної громади вітає Вас з професійним святом!

Своєю невтомною і наполегливою працею Ви примножуєте лісовий фонд нашої держави, забезпечуєте надійний захист земельних угідь та поліпшуєте екологічний стан довкілля.
Сьогодні, як ніколи, важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства.
Тож прийміть слова щирої вдячності за вашу невтомну працю, за все те, що ви робите для нашого добробуту.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, щастя і благополуччя, успіхів та наполегливості у досягненні поставленої мети!

Нехай завжди вас супроводжує оптимізм, невичерпна творча енергія та наснага у справі процвітання лісової галузі!