Вітаємо з Днем медичного працівника

Від імені виконавчого комітету Ганнопільської сільської ради щиро вітаємо всіх медичних працівників – лікарів, фельдшерів, медсестер, ветеранів охорони здоров’я із професійним святом!

14:56 15.06.2018

Цікавий та корисний тренінг від Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування

12.06.2018 року від Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за  підтримки Програми «U-LEAD з Європою» на базі Ганнопільської громади був проведений тренінг на тему: «Комунікація в команді, особливості висвітлення».

10:07 13.06.2018

Англомовний табір відкрито

Сьогодні, 11.06.2018 року, з метою популяризації вивчення англійської мови та удосконалення мовної компетенціїучнів учнів, у Ганнопільському навчальному закладі розпочав роботу літній англомовний табір під назвою «Rainbow» з денним перебуванням учнів, які матимуть змогу поглибити знання іноземної мови, поєднуючи із захоплюючим відпочинком.

16:39 11.06.2018

Здоровий та корисний відпочинок учнів Ганнопільської громади

Непомітно пролетів ще один навчальний рік та розпочались довгоочікувані канікули. І тому для проведення гарного та корисного відпочинку в Ганнопільській громаді з 8 червня 2018 року стартувала оздоровча  кампанія-2018.

14:43 11.06.2018