З турботою про підопічних.

Дата: 03.10.2019 10:52

Фото без описуФото без описуФото без опису

З нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана , який відзначається 1 жовтня, працівники Ганнопільського відділення соціальної допомоги вдома відвідали одиноких  жителів  громади, які знаходяться на обслуговуванні відділення.  Турботою соціальних працівників наразі охоплено 42 особи.  Вітаючи своїх підопічних зі святом, керівник відділення Валентина Войтюк вручила кожному пакунок з солодощами. А ще зустріч стала гарною нагодою для спілкування, в ході якого старенькі «виливали» душу, ділились і радощами, і бідами. Тож візит був корисним для всіх: винуватці свята відчули небайдужість з боку суспільства, а працівники соціальної служби – потрібність та важливість обраної ними справи.