Ганнопільська громада
Хмельницька область, Славутський район

ПРОЄКТ РІШЕННЯ "Про сільський бюджет Ганнопільської сільської територіальної громади на 2022 рік"

                                                               ПРОЄКТ

          

      УКРАЇНА

ГАННОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

11 сесії сільської ради 8 скликання

24.12.2021                                      Ганнопіль                     № __-11/2021

                              

Про сільський бюджет   Ганнопільської

сільської  територіальної громади на 2022 рік

 

 

 

 22504000000

      код бюджету

 

Керуючись Бюджетним кодексом України, у відповідності до підпункту 1 пункту 23 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Ганнопільської сільської ради

ВИРІШИЛА:

  1. Визначити на 2022 рік:

доходи бюджету Ганнопільської сільської територіальної громади у сумі  53 373 201 гривень, у тому числі доходи загального фонду – 53 250 401  гривень та доходи спеціального фонду – 122 800 гривень, згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки бюджету Ганнопільської сільської територіальної громади у сумі  53 373 201 гривень, у тому числі видатки загального фонду – 53 220 761 гривень та видатки спеціального фонду – 152 440гривень, згідно з додатком 3 до цього рішення;

профіцит за загальним фондом бюджету Ганнопільської сільської територіальної громади у сумі 29 640 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

дефіцит за спеціальним фондом бюджету Ганнопільської сільської територіальної громади у сумі 29 640 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

оборотний залишок бюджетних коштів бюджету Ганнопільської сільської територіальної громади у розмірі 32 000 гривень, що становить 0,06 відсотка видатків загального фонду бюджету Ганнопільської сільської територіальної громади, визначених цим пунктом;

резервний фонд бюджету Ганнопільської сільської територіальної громади у розмірі 30 000 гривень, що становить 0,05 відсотків видатків загального фонду бюджету Ганнопільської сільської територіальної громади, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів бюджету Ганнопільської сільської територіальної громади на 2022 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами/підпрограмами згідно з додатками 3, 4 до цього рішення.

3.Затвердити на 2022 рік  міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення.

4. Затвердити на 2022 рік обсяги капітальних вкладень у розрізі інвестиційних проєктів згідно з додатком 6 до цього рішення.

5. Затвердити розподіл витрат сільського бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 4 686 120 гривень, згідно з додатком 7 до цього рішення.

6. Установити, що у загальному фонді бюджету  Ганнопільської сільської територіальної громади на 2022 рік:

6.1. до доходів загального фонду бюджету сільської територіальної громади належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені Бюджетним кодексом України (крім субвенцій, визначених статтею 691 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України).

6.2. джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені Бюджетним кодексом України.

7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету Ганнопільської сільської територіальної громади на 2022 рік:

7.1.  у частині доходів є надходження, визначені статтею 69-1 , частиною 1 статті 71 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені Бюджетним кодексом України.

7.2. у частині фінансування є надходження, визначені пунктами 9 та 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України.

8. Установити, що у 2022 році кошти, отримані до спеціального фонду бюджету Ганнопільської сільської територіальної громади згідно з відповідними пунктами статті 691 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених частиною 2 статті 70 Бюджетного кодексу України.

9. Визначити на 2022 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками бюджету сільської територіальної громади видатки загального фонду на:

- оплату праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів і перев'язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплата комунальних послуг і енергоносіїв;

- соціальне забезпечення;

- поточні трансферти місцевим бюджетам.

10. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право Фінансовому відділу Ганнопільської сільської ради  отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету сільської територіальної громади, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

11.Головним розпорядникам коштів бюджету Ганнопільської сільської територіальної громади забезпечити виконання Бюджетного кодексу України, зокрема:

11.1. затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

11.2. здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

11.3. забезпечити доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

- здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2022 року;

- оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів.

11.4. забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ, інші енергоносії, комунальні послуги та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладати договори за кожним видом відповідних послуг у межах бюджетних асигнувань, затверджених у кошторисі.

12.Дозволити фінансовому відділу Ганнопільської сільської ради при надходженні в міжсесійний період трансфертів (дотацій, субвенцій) з Державного, обласного бюджетів та інших місцевих бюджетів понад обсяги, враховані в сільському бюджеті на 2022 рік, або розподілу (перерозподілу) обласною радою та Департаментом фінансів облдержадміністрації обсягів дотацій, субвенцій, збільшувати обсяг доходів та видатків сільського бюджету на суму трансфертів, одержаних з Державного, обласного бюджетів та інших місцевих бюджетів і проводити розподіл та перерозподіл зазначених трансфертів між головними розпорядниками коштів сільського бюджету, за погодженням з постійною комісією сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально - економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

13.Відповідно до частин сьомої, восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України у процесі виконання сільського бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів сільського бюджету фінансовий відділ у межах загального обсягу бюджетних призначень за бюджетною програмою здійснює перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі, в розрізі економічної класифікації видатків бюджету.

Дозволити фінансовому відділу у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів здійснювати перерозподіл видатків за бюджетною програмою, а також збільшувати видатки розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету) за погодженням із постійною комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально - економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

14. Затвердити розподіл видатків, які здійснюються з 01 січня 2022 року відповідно до статті 89 Бюджетного кодексу України, з бюджету територіальної громади, на забезпечення діяльності бюджетних установ та закладів визначених у додатку 3 до цього рішення.

15. Рішення набирає чинності з 1 січня 2022 року і діє по                               31 грудня 2022 року.

16. Додатки 1-7 до цього рішення є його невід'ємною частиною.

17. Дане рішення оприлюднити в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.

18. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально - економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова комісії - Г.Д.Шинкарук).

 Сільський голова                                               Маргарита МЕДВЕДЮК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь