Новини громади

Дата: від до Скинути

Урядова програма підтримки утримання молодняка ВРХ (за утримання молодняка до 13 місячного віку 300+700+1500=2500 гривень на голову (в залежності від віку молодняка))

Дотація надається фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

11:13 22.03.2019

Засідання Ради регіонального розвитку

20 березня у Хмельницькому відбулось засідання Ради регіонального розвитку Хмельниччини, що було присвячене затвердженню Перспективного плану розвитку області на 2019-2021 роки. Участь у заході взяв Президент України Петро Порошенко. Також на засідання було запрошено представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та небайдужих громадян з усіх куточків Хмельниччини.

12:42 21.03.2019

Оголошується місячник по благоустрою!

Шановні мешканці Ганнопільської ОТГ, керівники підприємств всіх форм власності, приватні підприємці та представники громадських організацій! З метою покращення стану довкілля, упорядкування, озеленення та благоустрою населених пунктів громади закликаємо всіх небайдужих взяти активну участь у прибиранні  території громади: привести до належного естетичного та санітарного стану прибудинкові території, зупинки транспорту, території кладовищ, парки, території установ та підприємств, зони відпочинку.

16:18 18.03.2019

ПАМ’ЯТКА ПАСІЧНИКАМ

Керівники сільгосппідприємств та пасічники повинні дотримуватися правил та положень встановлених Законодавством України та вживати заходів викладених нижче.

15:35 18.03.2019

Реконструкція системи освітлення у Великоскнитському НВК

У 4-х класних кімнатах початкової школи Великоскнитського НВК проведено реконструкцію системи освітлення шляхом заміни ламп розжарювання на 25 стельових світлодіодних  LED-світильників,  які є сучасним, безпечним, довговічним та економічним джерелом світла. Виходячи з вимог законодавства України щодо освітлення в навчальних закладах, джерело світла повинно забезпечувати  рівномірне розсіювання світла, бути безпечним. Встановлені LED-світильники не лише повністю відповідають згаданим вимогам, а й дозволяють скоротити енергоспоживання.

15:11 18.03.2019

першість з волейболу

З метою популяризації волейболу як Олімпійського виду спорту, пропаганди здорового способу життя, а також задля відбору кращих гравців для участі в змаганнях обласного рівня 17 березня 2019 р. на базі Довжківського НВК було проведено Першість з волейболу серед жінок населених пунктів Ганнопільської ОТГ.Організатором змагань виступив відділ освіти, молоді, спорту , культури та туризму Ганнопільської сільської ради.

12:42 18.03.2019

Зі святом весни!

Дорогі  дівчата та жінки! Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради вітає Вас із прекрасним, міжнародним, весняним святом — 8 Березня! Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях, при цьому, залишаєтеся берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей. Дякуємо вам за підтримку, душевну щедрість і безмежне терпіння. У цей святковий день бажаємо Вам комфорту та затишку в душі, емоцій і тепла у серці, тверезості та ясності у думках, оптимальності й елегантності у рішеннях, ініціативності й творчості у діях, здоров’я та краси у тілі, а також чистої всепоглинаючої любові!

18:34 07.03.2019