Відбулась 47-ма сесія Ганнопільської сільської ради.

Дата: 24.12.2019 15:06

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

24 грудня 2019 р. відбулось пленарне засідання 47-ї сесії сільської ради сьомого скликання. На початку роботи депутати затвердили  порядок денний та перейшли до розгляду питань.

В числі першочергових розглянули питання про затвердження орієнтовного графіку роботи Ганнопільської сільської ради на 2020 рік,  про прийняття сільського бюджету на наступний рік та внесення  змін до нього. Також головний спеціаліст-фінансист Ольга Чмелюк  поінформувала присутніх щодо затвердження ліміту споживання енергоносіїв у натуральних показниках по Ганнопільській сільській раді на 2020 рік. Було розглянуто питання про затвердження об’єктів будівництва, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з  державного бюджету місцевим бюджетам  на формування інфраструктури  об’єднаних територіальних громад у поточному році. Крім цього депутати голосували за прийняття майна спільної власності територіальних громад сіл Славутського району у комунальну власність Ганнопільської сільської ради та взяття його на баланс.

Було  розглянуто також ряд земельних питань.

По всіх означених питаннях депутати проголосували одноголосно, було прийнято відповідні рішення.