Ой, хто, хто Миколая любить?

Дата: 20.12.2019 09:32

Напевно, усі. Діти – через те, що приносить подарунки, дорослі – через те, що змушує і їх вірити в дива!

Щороку у День Святого Миколая в Ганнопільській громаді організовуються масштабні святкові заходи. 2019-й не став винятком.  Новорічно  вбрана зала Ганнопільського будинку культури зібрала маленьких жителів громади  (дітей пільгових категорій) на театралізоване дійство. Учні Киликиївського НВК перевтілились  у казкових героїв і добрих звірят та показали присутнім змістовний спектакль.  Ця чудова історія про перемогу добра над злом вчить дітей співчутливості та доброзичливості. І, як годиться, Святий Миколай вручив дітлахам солодкі подарунки. З найкращими побажаннями добра, щастя та здоров’я до присутніх звернулась голова Ганнопільської сільської ради Маргарита Медведюк. Продовжило святковий захід анімаційне шоу, під час якого діти із величезним задоволенням змагались, танцювали і просто розважались!

Найменші  мешканці громади, вихованці ДНЗ «Подоляночка»  теж долучилися до святкування, ставши глядачами захопливої вистави, яку їм продемонстрували учні Ганнопільського НВК. Гарним її завершенням стало, звісно ж, вручення  солодких подарунків.

Дуже хочеться сподіватися, що абсолютно всі діти нашої громади впродовж року були слухняними, адже Святий Миколай не обійшов стороною жодного з них. Солодкі дарунки від його імені у цей святковий день дітям презентувала голова Ганнопільської сільської ради  Маргарита Медведюк.

Керівництво громади висловлює щиру вдячність депутатам  Хмельницької обласної ради Артуру Фрідману та Олександру Миклушу, адміністрації лісокомунальних  підприємств «Великоскнитське» ( керівник Сергій Самойлюк) та «Клепачівське» ( керівник Володимир Левонтюк)  , ПП «Вектор Плюс»                                   ( директор Руслан Тарасюк), ТОВ «Мажестік» в особі керівника Андрія Денисюка, приватним підприємцям Надії Стрижавчук, Людмилі Юрчук, Віталію Стельмаху, Любові Шевчук, фермерам Івану Лисюку та Василю Цехмейструку за надані солодкі подарунки, а відтак, і створений гарний настрій для усіх маленьких жителів громади.  Окрему подяку педагогічний та учнівський колективи Великоскнитського НВК висловлюють керівникові ФГ «Пролісок» Сергію Гізуну, який, окрім солодких подарунків, подарував закладу  новий телевізор. Тож дива трапляються з тим, хто в них  вірить!