Тренінг для вчителів 1-2 класів.

Дата: 11.12.2019 09:05

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЗ метою підвищення здатності вчителів початкових класів до використання ігрових технологій навчання, тренерами LEGO Foundation 7 грудня на базі Ганнопільського СБК було проведено одноденні тренінги для вчителів-класоводів закладів загальної середньої освіти Ганнопільської та Берездівської сільських рад.
Учасники із задоволенням познайомилися з новою технологією та особливостями її впровадження у навчально-виховному процесі освітнього закладу. Це робота в колі, парах та групах, що дає можливість працювати в команді, співпереживати один за одного, розподіляти ролі та обов'язки, оцінювати ризики та приймати рішення.
За допомогою веселих завдань та граючись набором із 6-ти цеглинок, діти розвивають моторику, тренують пам' ять та мислять творчо.