Свято наближається!

Дата: 24.12.2019 15:13

Напередодні Нового року, 24 грудня відбулись Новорічні ранки для учнів загальноосвітніх закладів Ганнопільської громади. Заходи проходили у  святково вбраних залах, посеред яких  милувала око головна окраса всіх новорічних свят — ялинка.

Діти продемонстрували батькам та присутнім свої таланти – вони грали у різні ігри із казковими героями, співали пісень та водили хороводи. Учасників святкових ранків розважали також і традиційні герої свята – Дід Мороз та Снігуронька, які  по завершенні дійства вручали всім  новорічні подарунки, що презентували керівники ФГ «Перлина Полісся» Олег Несен, ФГ «Лан» Валерій Прус, СФГ «Клепачі» Іван та Ніна Конончуки,  ПРАТ «Славутський хлібозавод» Іван Панчук, ТОВ «АКРІС АГРО», підприємець Сергій Онищук і фермери Анатолій Цехмейструк та Іван Лисюк. Керівництво Ганнопільської громади щиро дякує місцевим меценатам за небайдужість та щире бажання долучитись до здійснення дитячих мрій.