Реалізація мистецьких здібностей дитини.

Дата: 16.12.2019 09:31

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Кожна дитина унікальна та особлива, потрібно лише допомогти розкрити усі її можливості та здібності, знайти найсильніші сторони та розвивати їх. На щастя, діти Ганнопільської громади мають можливість  всебічно розвиватись. Яскравим свідченням цього є участь в різноманітних творчих  конкурсах та виставках. Зрозуміло, що гарному результатові передує кропітка робота, яку з дітлахами проводять керівники гуртків різних напрямків, що успішно діють на базі навчально-виховних комплексів громади.

З 16 вересня до творчої когорти долучився і гурток танців, який у Ганнопільського будинку культури веде Тетяна Соколенко. З великим задоволенням тут займається дві вікових групи. За словами керівника гуртка, її вихованці мають неабиякий творчий потенціал! Віримо, що дитячі здібності, помножені на досвід та терпіння креативного керівника, дадуть у підсумку гарний результат!