Робочий візит

03 травня 2018 року депутат Хмельницької обласної ради Фрідман Артур Давидович та директор державного підприємства “Служби місцевих автодоріг” Матус Сергій Миколайович в рамках робочого візиту завітали до Ганнопільської громади.

11:57 04.05.2018

Відбувся прийом громадян

На минулому тижні мешканці Ганнопільської громади мали змогу поспілкуватись із начальником Головного територіального управління юстиції Худняк Віктором Анатолійовичем, начальником відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Валентиною Кусмінською та начальником Славутського бюро надання БВПД Любов Титюшко-Шатковською.

13:53 02.05.2018

нарада міжшкільного методичного об'єднання вчителів початкових класів Ганнопільської громади

27 квітня 2018 року під керівництвом начальника відділу освіти Власюка В.М. Ганнопільської сільської ради було проведено нараду-семінар міжшкільного об’єднання вчителів початкових класів, що набиратимуть діток до першого класу у 2018-2019 н.р..

13:29 27.04.2018

"Гірчить Чорнобиль крізь роки"

В історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогади, які щоразу пронизують серця гострим болем. Одна із таких дат – 26 квітня 1986 року. Це одна із найжахливіших катастроф в історії людства, ім’я якої - Чорнобиль, що понівечила людські долі, багатьох забрала у вічність. З того часу минуло вже 32 роки.

10:01 26.04.2018

на території Ганнопільської громади розпочав роботу філіал ПрАТ "Горинь"

У квітні 2018 року на території Ганнопільської громади запрацював філіал від ПрАТ «Горинь». Дане підприємство спеціалізується на виробництві робочого одягу, який експортують до Бельгії та Німеччини.

15:05 25.04.2018

Кожна нагорода повинна знаходити свого Героя

Заступника командира БМП 30-ї окремої механізованої бригади Ковальчука Юрія Анатолійовича, уродженця с.Малий Скнит указом Президента України від 06 квітня 2018 року нагороджено орденом «За мужність» III ступеня. На превеликий       жаль – посмертно. . .

13:09 25.04.2018

З Днем Секретаря

Сьогодні відзначають Міжнародний день секретаря. У теперішній час цей день вважають «своїм» всі офісні працівники: помічники керівників, офіс-менеджери, секретарі-референти, асистенти і спіч-райстери.

12:45 25.04.2018

З Днем Довкілля

Щороку в третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля. Історія його починає свій відлік з 1997 року, з проведення Всеукраїнської акції «Дерево - Життя», в рамках якої населення країни залучалося до озеленення та облаштування територій.

08:57 24.04.2018

"Ліга сміху" в Ганнопільській громаді

20.04.2018 року в Ганнопільському сільському будинку культури відбулись змагання «Ліга сміху» між навчально-виховними комплексами Ганнопільської сільської ради. Усі команди, без винятку, показали себе з найкращої сторони, проявивши свою кмітливість та винахідливість. Кожен учасник команди вкотре переконався в тому, що саме командна гра об’єднує  учасників, згуртовує та позбавляє комплексів, робить дітей розкутими  та надає можливість проявити всі свої акторські, режисерські здібності та таланти.

16:30 23.04.2018