28 липня - День працівників торгівлі!

Дата: 26.07.2019 10:13

Шановні працівники торговельної сфери!

Вітаємо вас з професійним святом!
Щодня Ви задовольняєте повсякденні потреби жителів нашої громади. Від чіткої, організованої та ефективної роботи закладів торгівлі, професіоналізму, тактовності і чуйності продавців залежить настрій і самопочуття людей.
Впевнені, що Ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу нашого краю, підвищенню рівня обслуговування населення та насиченню споживчого ринку високоякісними товарами.
Нехай кожен день буде спокійним і вдалим, а від роботи щоб ви отримували не тільки матеріальне, але і моральне задоволення. Бажаємо вам, щоб у вашій родині завжди був мир, любов і щастя.

Нехай позитивні емоції , які ви даруєте людям, дають вам заряд енергії та гарний дохід.

Виконавчий комітет та голова Ганнопільської

сільської ради Маргарита Медведюк.