У селі Довжки відкрили першу сімейну молочну ферму

Дата: 01.08.2019 09:18

31 липня, за підтримки проекту, що реалізується Кластером «Натуральне молоко» та ТОВ «УкрМілкІнвест», у селі Довжки подружжя Котиків відкрило сімейну молочну ферму “Молочні ріки”.
На урочисте відкриття завітали т.в.о. голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко, керівництво Славутського району, голова Ганнопільської ОТГ Маргарита Медведюк та представники ТОВ «УкрМілкІнвест».
Ферма оснащена автоматичною системою напування корів, якісним освітленням, автоматизованим доїнням, гумовими килимками, танкером-охолоджувачем та лабораторним обладнанням, що дозволяє досягти якості молока на рівні першого сорту.
У майбутньому,  фермери планують розширити своє господарство з 20 до 30 голів худоби, а це – нові робочі місця та розвиток сільського господарства громади.