До уваги жителів Ганнопільської громади.

Дата: 17.07.2019 12:11

Фото без описуФото без описуФото без описуШановні мешканці Ганнопільської ОТГ!
Керівництво громади звертається до жителів всіх населених пунктів з проханням упорядкувати місця вічного спочинку ваших рідних і близьких на сільських кладовищах – провести роботи з косіння трави. Адже через інтенсивні опади, а відтак, ріст трави та бур’янів, території кладовищ набули неохайного вигляду.
Маємо гарний приклад волонтерів з Польщі, які приїхали за сотні кілометрів, аби впорядкувати кладовища, на яких поховані їхні предки. На жаль, (і про це свідчить неохайний вигляд могил) багатьом з місцевих жителів не вистачає часу та бажання, аби викосити траву в місцях вічного спочинку своїх рідних, що знаходяться у їхньому ж селі!
Минулої суботи на сільському кладовищі у с.Ганнопіль вдалося організувати та провести впорядкувальні роботи, за що керівництво громади висловлює вдячність всім учасникам. Прохання найближчим часом організувати та провести прибирання на всіх сільських кладовищах!