Важлива інформація!

У зв’язку із проведенням на території держави передвиборчої агітації в рамках позачергових виборів народних депутатів України до Верховної Ради, що відбудуться 21 липня 2019 року, виникає необхідність у вжитті організаційно-розпорядчих заходів для забезпечення законності і порядку під час виборчих процедур.

На вимогу ч.2 ст.70 Закону України «Про вибори народних депутатів України» передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої  п’ятниці  перед днем виборів. Зазначена заборона агітації стосується ряду інформаційних білбордів, що містять політичну рекламу.  Керівництво Ганнопільської сільської ради звертається до учасників виборчого процесу, представників кандидатів в народні депутати України з проханням вчасно усунути політичну рекламу на інформаційних білбордах, що знаходяться на території  Ганнопільської громади.