Нарада у сільського голови.

Дата: 25.07.2019 09:58

24 липня 2019 року головою Ганнопільської сільської ради Маргаритою Медведюк було проведено нараду працівників сільської ради. Одне з питань стосувалось стану підготовки  закладів загальної середньої освіти Ганнопільської ОТГ до нового 2019/2020 навчального року. Головний спеціаліст відділу освіти Козак Ю.А. доповіла, що цьогоріч першокласниками шкіл громади стане 60 дітей, яким придбано нові шкільні парти на суму 74,009 тис. грн..(обл.бюджет) + 8,225тис. грн. (місцевий бюджет); на відрядження підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які працюватимуть у класах НУШ, витрачено 16,906тис.грн; оголошено тендер на закупівлю дидактичних матеріалів на суму 71,498 тис. грн. (обл..бюджет) + 7,945тис.грн (місцевий бюджет);  комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів нової української школи - 115,203тис.грн.(обл..бюджет)+ 12,801тис.грн. (місцевий бюджет). Також оголошено тендер на придбання шкільного автобуса, вартість якого складає 1 млн 850 тис грн. при умові співфінансування ( 517тис.грн з місцевого бюджету та 1 млн. 333 тис.грн – з обласного).  Крім цього закуплено телевізори на суму 50 тис. грн.

Оголошено тендер на придбання кабінетів природничо-математичного циклу на суму 555 тис.грн. ( де 500 тис.грн. – кошти обласного бюджету; 55 тис. грн..- з місцевого бюджету).  Щодо стану готовності освітніх закладів громади до нового навчального року, то станом на 25 липня він складає 80%, крім Малоскнитського НВК, де з 1 серпня розпочнуться роботи по заміні тепломережі  та капітальний ремонт спортзалу, на що виділено більше 1 мільйона гривень.