Вшанували пам'ять захисника України.

Дата: 29.08.2019 12:29

Фото без описуФото без опису

Україна сьогодні вшановує захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.
Цього року наша країна вперше відзначає цей День пам‘яті, дата встановлена Президентом України Володимиром Зеленським. Цей день було обрано, оскільки 29 серпня 2014 року – день, коли на Сході України під Іловайськом загинула найбільша кількість українських військових.
Символом Дня пам‘яті обрано соняшник, адже в серпні 2014 року саме в соняхах, зокрема, тривали бої й залишалися загиблі українські захисники. Соняшник – символ скорботи за загиблими на Донбасі українськими воїнами.
Ганнопільська громада вшановує Героїв України, які віддали власні життя за незалежність і свободу!  Покладанням  квітів до могили загиблого воїна АТО Юрія Ковальчука ( мешканця с. Малий Скнит) та до пам'ятної дошки, встановленої у рідній школі воїна-захисника вшановано його  світлу пам’ять Схиляємо голови, пам‘ятаємо і дякуємо нашим Захисникам! Віримо в перемогу!