Ганнопільська громада
Славутський район, Хмельницька область

Пройшла благодійна акція "Готуємо дітей до школи"

Свято 1 Вересня – особливе! Цього дня голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення і кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка!  
У дитячих спогадах воно відкладається, як яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день.
Проте, іноді так трапляється, що деякі життєві обставини можуть затьмарити перше знайомство зі школою та незабутні миттєвості шкільного життя. Щоб такого не сталося на території Ганнопільської об’єднаної  територіальної громади, відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була організована благодійна акція «Готуємо дітей до школи», яка тривала з 1 по 30 серпня.
Мета проведення благодійної акції "Готуємо дітей до школи" – це надання допомоги дітям шкільного віку, які позбавлені батьківського піклування, є сиротами, та які проживають у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах.
В рамках вищезгаданої благодійної акції 55 дітей отримали гуманітарну допомогу у вигляді рюкзаків та канцтоварів, а також, з місцевого бюджету була виділена матеріальна допомога на придбання шкільної форми для 11 дітей-сиріт.
Слова вдячності хочемо висловити небайдужим господарствам та людям, які долучилися до благодійної акції та виділили грошові кошти на придбання товарів, серед них:
-    фермерські господарства: ФГ «Перлина полісся», голова Несен О.А.; ФГ «Світоч», голова Лисюк І.С., ФГ «Світанок», голова Цехместрук А.П.; СФГ «Клепачі», голова Конончук І.С.; ФГ «Пролісок», голова Гізун С.Я.;
-    фермери та підприємці: Лопушок С.І.;  Матвійчук О.М.; Гуранський М.В.; Олійник С.В.; Лисак О.В.; Сорочинський Р.С.; Броневицький Л.В.; Базан О.Б., Герасимчук Н.І.; Правдива Л.О.; Басюк Б.О..

 « повернутися до списку новин