Зі святом Першого дзвоника!

Дата: 02.09.2019 14:34

Другого вересня у закладах освіти Ганнопільської об’єднаної територіальної громади відбулося свято Першого дзвоника - яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день.
Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України. А для когось цей рік стане останнім перед початком нового етапу життя….
Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вихователів та вчителів, їх неоціненну роботу розуму й серця і дякуємо їм.
Тож, з нагоди Першого вересня вітаю усіх з початком нового навчального року. Бажаю міцного здоров'я та впевненості у власних силах.
Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.
Сподіваюся, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці та надійним кроком у світ пізнання!

Голова Ганнопільської ОТГ

Маргарита Медведюк