Рівки, так тримати!

Дата: 12.07.2019 11:41

Порівняно невелике село Рівки розташоване на північ від адміністративного центру Ганнопільської ОТГ. Але завзятості та активності в його мешканців можуть повчитися навіть городяни. Нещодавно  рівчани власними силами реалізували аж два проекти за один день: зранку впорядковували сільське кладовище, надвечір – встановлювали нові тренажери та карусель.  І не даремно, адже новий майданчик має стати улюбленим місцем активного відпочинку для всіх жителів села (а фотозвіт є найкращим доказом  цього)! До слова, у найближчих планах місцевих активістів встановлення  навколо нового майданчика огорожі, яку вже придбала Ганнопільська сільська рада, виконавчий комітет якої висловлює  щиру вдячність всім небайдужим жителям села та депутату сільської ради В’ячеславу Несену.