Дружній візит.

Дата: 11.07.2019 15:09

Фото без описуФото без описуФото без опису

На запрошення Ганнопільського сільського голови  Маргарити Медведюк представники Фонду Студія Схід (м. Явор, Польща) відвідали сільську раду. У невимушеній дружній обстановці, яка склалась вже з перших хвилин візиту, польські гості розповіли про своє рідне місто Явор, що має майже 800-літню історію. Чимало нового вони довідались і про Ганнопіль.  На знак дружби учасники зустрічі обмінялись памятними подарунками: Маргариті Іванівні презентували кухлики та футболки з державною символікою Явора, вишуканий набір ручок та буклети. Українська сторона передала меру польського міста видання творів Т.Г.Шевченка, український оберіг ляльку-мотанку, кухлики з державною символікою Ганнопільської громади та смачні імбирні пряники у вигляді карти  Ганнопільської ОТГ.