Польська молодь у Ганнополі.

Дата: 10.07.2019 16:02

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

З 8 по 18 липня в с.Ганнопіль проходить акція за участю групи польської молоді, яка впорядковуватиме могили на польському кладовищі. Під час розмови з директором волонтерської місії Маріушем Бараньскі керівництво Ганнопільської громади в особі голови Маргарити Медведюк та її заступника Віктора Власюка висловило вдячність за небайдужість наших сусідів до світлої пам'яті своїх нащадків, висловило свою готовність у наданні будь-якої допомоги. Крім цього ми довідались, що цьогорічна акція організована Фондом Студія Схід і Кураторій Освіти у Вроцлаві під патронатом TVP Вроцлав. Наразі, впорядкувальні роботи на Ганнопільському кладовищі здійснює одинадцять волонтерів з польського міста Явож. Вже третій рік поспіль пан Маріуш та його молода волонтерська команда здійснюють прибирання польських кладовищ в нашій місцевості. Загалом, такі акції в різних регіонах України польська сторона організовує вже протягом десяти років.