Як маленькі волонтери допомагають бійцям АТО

Сьогодні, 10 лютого до  Ганнопільської сільської ради завітали маленькі волонтери з сусіднього села Красносілка Славутського району, Корешняк Ганна , учениця 4-го класу, та її молодший братик Корешняк Костянтин , учень 2-го класу. Діти регулярно влаштовують благодійні концерти, щоб допомагати бійцям на сході.

12:38 10.02.2017

«Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього»

У пам’яті кількох народів зберігається історія про 300 героїв, що загинули, захищаючи свою землю від нападників. У давніх греків це були 300 спартанців при Фермопілах, у грузинів – 300 арагвійців на підступах до Тбілісі, а в українців – 300 козаків під Берестечком та 300 юнаків під Крутами.

11:57 29.01.2017

Секрет довголіття – у доброті та людяності

Не раз, вітаючи рідних з ювілеями, днями народження, ми бажаємо їм не старіти душею, плекати молодість у серці та пройти життєвою стежиною аж до ста щасливих років. У житті буває по-всякому – добре і не дуже, але, коли поруч ми відчуваємо підтримку рідних людей, – все пережити і пройти через роки набагато легше. Не уявляє без родини свого життя і Марія Ульянівна Онопріюк із села Хоняків та Петро Іванович Балашевський із с. Прикордона Улашанівка. Саме в цих оселях Ганнопільської сільської ради 26 січня радісно гомоніли численні онуки та праправнуки, святково метушилася велика рідня, тому що Марія Ульянівна та Петро Іванович святкули свій 90-річний ювілей.  Привітати ювілярів в цей день приїхали не лише родичі, а й працівники громади, які підготували та порадували іменинників концертом в їхню честь. Подарували квіти та подарунки, висловили глибоку вдячність ювілярам. Петру Івановичу за те, що він, як мільйони доблесних солдат вистояв і переміг у тій страшній війні та працював задля розвитку рідного краю.Довелося Петру Івановичу побачити все на своєму віку – і війну, і голод, і велику перемогу, пройти через сумні та радісні хвилини життя.  Коли позаду дев»яносто років життя, важко описати його одним словом, бо воно – як книжка, яку гортати і перечитувати. І хоча Петро Іванович добре знає ціну прожитому, має про що розповісти і згадати – вірить, що багато чого ще потрібно зробити, а на все ласка Божа. Він – один із тих, кому Господь подарував цілу вічність, щоб передати її нащадкам і з висоти прожитих років подивитись на свій рід. Не кожному випадає таке щастя…  А Марії Ульянівнї за її материнську любов, за те , що зуміла виховати та поставити на ноги восьмеро дітей.Всього за кілька хвилин спілкування з ювіляркою і її рідними (дякую Богу за такі щасливі миттєвості в моєму житті!) я зрозуміла, в чому головний секрет довголіття, і що об’єднує цю велику і дружню родину. Це найголовніші загальнолюдські цінності – людяність, вдячність, вміння співпереживати і поважати ближнього. У них у всіх світяться очі – від найстаршої Марії Ульянівни до її найменшеньких праправнучків! Та доброта, яку випромінює світло їх очей, додає сили і наснаги, вселяє віру в те, що світом править любов, добро і небайдужість...

15:26 28.01.2017