Ганнопільська громада
Славутський район, Хмельницька область

З Днем Довкілля

  Щороку в третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля. Історія його починає свій відлік з 1997 року, з проведення Всеукраїнської акції «Дерево - Життя», в рамках якої населення країни залучалося до озеленення та облаштування територій.

  Саме з приходом весни, коли все оживає після зимового відпочинку, з’являється бажання бачити наші села чистими та охайними. Для збільшення зон зелених насаджень та наведення благоустрою в Ганнопільській громаді працівники сільської ради, бібліотекарі, працівники сільських будинків культури, колективи закладів загальної середньої освіти охоче долучились до озеленення території.

  Взяли участь у квітневому суботнику призначеному до Дня Довкілля також всі жителі громади, адже саме зараз прийшла пора все засівати, давати лад в прибудинкових територіях, висадженні дерев та квітів.

  Саме такі заходи підвищують усвідомленість населення в екологічних і природоохоронних питаннях, адже стан природи навколо нас залежить від дій кожного!« повернутися до списку новин