на території Ганнопільської громади розпочав роботу філіал ПрАТ "Горинь"

Дата: 25.04.2018 15:05

У квітні 2018 року на території Ганнопільської громади запрацював філіал від ПрАТ «Горинь». Дане підприємство спеціалізується на виробництві робочого одягу, який експортують до Бельгії та Німеччини.

Завдяки тому, що Ганнопільська сільська рада надала в оренду приміщення, ПрАТ "Горинь" поставило нове спеціалізоване швейне обладнання  провідних світових лідерів та створило 10 робочих місць.

Під час зустрічі з представниками сільської ради, Марія Олександрівна Косік - майстер-технолог філіалу, розповіла, що головним пріоритетом  відбору працівників було бажання працювати та навчатися, хоч робота щодо підбору кадрів на підприємство не закінчується, адже у разі збільшення замовлень буде збільшено штатну чисельність працівників.

Тож хочеться побажати розквіту та всього найкращого для підприємства.

.