Дата: від до Скинути

Народний депутат Роман Мацола  провів особистий прийом громадян в селах Ганнопіль, Рівки.

Народний депутат Роман Мацола провів особистий прийом громадян в селах Ганнопіль, Рівки.

У п’ятницю, 7 жовтня ,народний депутат Верховної Ради, Роман Мацола ,  провів особистий прийом виборців у селах Рівки та Ганнопіль.Окрім традиційних прохань про матеріальну допомогу піднімалися також питання про земельні паї, ремонт дороги загального значення  Ганнопіль- Нараївка .

13:02 12.10.2016

відкриття дитячого майданчика

Завдяки співпраці народного депутата України Мацоли Романа Миколайовича та виконкому Ганнопільськоі сільської ради відбулося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика у селі Рівки

09:58 12.10.2016

привітання з днем вихователя та працівника дошкільного виховання!

Ганнопільська сільська рада щиро вітає  вихователів та працівників дошкільних навчальних закладів з нагоди професійного свята. Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формуються її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення.

23:14 26.09.2016