Зі святом весни

Зі святом весни, краси та любові! Це свято приходить із ласкавими променями весняного сонця, співом пташок, дзвоном  кришталевих  струмків, першими квітами, вашими добрими посмішками,  які ніжно зігрівають наші серця. І яке ж святкування без культурної програми? Тож з нагоди 8 березня в сільських будинках  культури  Ганнопільської громади відбулись урочисті заходи.

10:16 07.03.2018

Профорієнтаційний брейн-ринг

Сьогодні 06.03.2018 р. в Ганнопільському сільському будинку культури відбувся профорієнтаційний брейн-ринг. У так званій профорієнтаційній грі школярі 9-11 класів шести навчально-виховних комплексів Ганнопільської громади мали змогу познайомитись із безмежною кількістю різних професій та хоч трішки зорієнтуватись, вибрати серед них ту, яка допоможе успішно розпочати самостійну трудову діяльність та життєвий шлях.

16:11 06.03.2018

Спортивні змагання

5 березня 2018 року в Ганнопільській громаді серед 6 навчально-виховних комплексів на базі Довжківського НВК відбулися змагання з волейболу. В результаті змагань перше місце здобули учні Довжківського НВК, друге – Великоскнитського НВК, третє –  Ганнопільського НВК.

14:24 06.03.2018

Про перенесення робочих днів у 2018 році

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 року №1-р «Про перенесення робочих днів у 2018 році» та з метою раціонального використання робочого часу в створення сприятливих умов для святкування 8 березня – Міжнародного жіночого дня, 1 травня – Дня праці, 28 червня – Дня Конституції України, 25 грудня – Різдва Христового та у 2019 році 1 січня – Нового року .

14:17 05.03.2018

Додаткова розвантажувальна КТП

Під час 28 сесії Ганнопільської сільської ради позитивно вирішилось питання щодо збільшення потужності електроенергії в будинках в с.Малий Скнит, Шатерники.

11:30 02.03.2018

В Ганнопільській громаді відсвяткували Міжнародний день рідної мови

21 лютого у Ганнопільській сільській бібліотеці пройшло святкування Міжнародного дня рідної мови. На даному заході були присутні учні 5 та 7 класів Ганнопільського НВК, вчитель української мови та літератури Марія Василівна Федорчук, бібліотекар Тетяна Казакова і завідуюч Ганнопільського СБК Віра Шевченко.

15:40 22.02.2018

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2018р на території Ганнопільської громади пройшли урочисті заходи з нагоди вшанування пам’яті  Героїв Небесної Сотні. Присутні зачитали патріотичні вірші, поіменно згадали загиблих на Майдані та вшанували їх хвилиною мовчання.

12:45 21.02.2018