ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ СТВОРЕННЯ СІМЕЙНИХ МОЛОЧНИХ  ФЕРМ.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ СТВОРЕННЯ СІМЕЙНИХ МОЛОЧНИХ ФЕРМ.

08 серпня у приміщенні Ганнопільської сільської бібліотеки відбувся семінар за участю представника одного з найбільших молочних господарств Рівненщини Укрмілкінвест для  жителів Ганнопільської громади. Організатори пропонували взяти участь у проекті створення сімейних молочних ферм, який ініціює та впроваджує Укрмілкінвест. Господарство забезпечує фінансове сприяння та консультаційний супровід, за вигідною ціною купує молоко. В ході розмови потенційні майбутні фермери мали змогу не лише дізнатися чимало нового, а й отримати кваліфіковані відповіді на поставлені питання.

13:55 08.08.2019

Все заради майбутнього!

Саме любов до рідного села, небайдужість до його майбутнього стала тою рушійною силою, яка спонукала до дій мешканців села Рівки. Зовсім недавно ми розповідали про місцевих активістів, силами яких було встановлено спортивні тренажери та  ігровий майданчик. Днями   місце активного відпочинку рівчан поповнилося й дитячою гойдалкою , яку придбав   голова ФГ «Перлина Полісся» Олег Несен.  Свого часу  до Олега Анатолійовича з таким проханням звернулися мешканці Рівок, усна обіцянка перетворилась в реальні дії! Як результат – щасливі обличчя найменших жителів, що до рядочку гойдаються на новій забавці.

13:52 08.08.2019