ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ 53-Ї СЕСІЇ ГАННОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 12.08.2020 16:54

Фото без опису Під головуванням сільського голови Маргарити Медведюк в приміщенні Ганнопільського будинку культури, сьогодні, 12серпня 2020 року, відбулось засідання чергової 53-ї сесії Ганнопільської сільської ради VІI скликання. Згідно затвердженого порядку денного розглянуто ряд земельних питань, затверджено Статут Малоскнитської та Клепачівської гімназії, затверджено також Програму забезпечення виконанням управлінням соціального захисту населення Славутської районної державної адміністрації повноважень щодо реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення на 2020-2021 роки, та інші питання. На засіданні розглянуто всі заплановані питання порядку денного з яких прийняті відповідні рішення.