З 95-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ!

Дата: 12.08.2020 16:46

Фото без опису12 серпня довгожителька села Довжки ЧМЕЛЮК Галина Оверьянівна святкує 95-річний ювілей. Чимало подій довелось пережити на своєму життєвому шляху цій мужній жінці. Народилась Галина Оверьянівна у далекому 1925 році. Вона була свідком нелегкої долі нашої Батьківщини. Довелося все життя важко та добросовісно працювати в місцевому колгоспі. Мама чотирьох дітей, бабуся дванадцяти онуків та прабабуся двадцяти чотирьох правнуків. Привітати з поважним ювілеєм до оселі Галини Оверьянівни завітали голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК, заступник Валентина ПОНОГАЙБО та староста села Валентина БАБИЦЬКА. Вітаючи іменинницю гості побажали їй міцного здоров'я, довголіття, поваги від рідних та близьких, затишку та безхмарного мирного неба і вручили квіти та подарунок. Нехай життя наповнюється радістю від усвідомлення того, скільки важливих справ було зроблено Вами за всі ці роки. Бажаємо міцного здоров’я та душевного тепла, і, звичайно, відзначити свій 100-річний ювілей!