Привітання працівників ветеринарної медицини з наступаючим професійним святом.

Дата: 06.08.2020 16:27

Фото без опису  Сьогодні в актовій залі районної ради, відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників ветеринарної медицини, який традиційно відзначають у другу неділю серпня. Ветеринарна медицина сьогодні - одна з важливих складових у забезпеченні епізоотичної безпеки країни, що стоїть на сторожі здоров’я тварин і людей . Праця нелегка, відповідальна, бо окрім знань потребує не лише професійного вміння, а й значних фізичних та моральних зусиль, адже боротьба з недугами тварин має свою специфіку. Окрім підходу до «братів наших менших», для вас професійною необхідністю є також витримка і терпіння в контактах з населенням, його підтримка та довіра. Перший заступник голови Ганнопільської громади Валентина Поногайбо вручила грамоти і подарунки кращим працівникам галузі, а саме Прилуцькому Олександру Володимировичу - завідувачу Ганнопільської дільниці ветеринарної медицини, та Бояру Вадиму Євгеновичу водію спеціалізованого автотранспортного засобу Кривинської дільниці ветеринарної медицини, від виконавчого комітету Ганнопільської сільської ради за багаторічну сумлінну працю, професійну компетентність відповідальність, особистий внесок у розвиток ветеринарної медицини, та з нагоди професійного свята – Дня працівників ветеринарної медицини.