Дата: від до Скинути

ЗНОВУ БАХМУТ! Наша - допомога військовим! Це найменше, що ми можемо зробити для тих, хто бореться за наше майбутнє. Тішимося, що сьогодні маємо змогу знову відправити на передову смаколики.

Цього разу часточку турботи небайдужих людей Ганнопільської громади передасть Юрій Грицаченко. Дякуємо усім: хто приносив продукти, готував, пакував, вантажив, і відвозить. Але найбільша вдячність усім захисникам і захисницям! Сила і дух українського народу творять дива і дивують весь світ! А наша віра непереможна! Віримо в Збройні Сили України! Пишаємося кожним воїном! Разом ми неймовірна сила! Вільні, незламні, сміливі — такими є українці! Ми все зможемо разом!

12:06 24.01.2023