Шановні підприємці! Щиро вітаємо з професійним святом всіх енергійних, ініціативних жителів Ганнопільської громади, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проєкти, своєю невтомною працею тримають свій фронт.

Дата: 03.09.2023 08:32

Усіх, хто не боїться роботи та ризику. Усіх, хто розвиває громаду та країну.
Бажаємо вам успіху в усьому, що ви робите, та невичерпного потоку ідей і натхнення. Нехай ваш бізнес процвітає і приносить задоволення!
Дякуємо усім, хто чесно сплачує податки, які є вагомою частиною наповнення бюджету, та підтримує Збройні Сили України, завдяки яким ми всі маємо можливість жити і працювати.
Дякуємо вам, шановні підприємці, за допомогу у скрутні часи, волонтерство і підтримку наших воїнів, за наполегливу працю, ініціативність, прийняття важливих рішень, що сприяють розвитку громади.
Бажаємо вам невпинного руху вперед, миру, добра й благополуччя вам і вашим родинам. Вдалих угод, надійних партнерів, удачі в усіх починаннях та невичерпних сил і здоров’я для здійснення всіх планів та ідей!
З повагою до вас, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.