19 лютого – День Державного герба України

Сьогодні відзначається День Державного Герба України. 31 років тому, саме 19 лютого 1992 року, Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Малий Державний Герб незалежної України. Це був золотий Тризуб на синьому щиті. Проект герба був розроблений групою українських геральдистів: Андрієм Гречилом, Олексієм Коханом та Іваном Турецьким. Тризуб як державний символ України був обраний недаремно, адже він зв’язаний з нашою тисячолітньою державною, політичною i культурною історією. Він поєднує в собі дух нашого народу, підкреслює свободолюбство та незалежність, уособлює нашу єдність, зв’язує між собою покоління українців. Змінюються епохи та обставини, однак українці залишаються об’єднаними власними державними символами. І сьогодні він на наших знаменах і зброї – як символ незламності і звитяжної боротьби проти окупанта! Вітаємо усіх з цим визначним днем! Шануймо наші державні символи, наші обереги, за які помирали та помирають кращі сини і доньки української землі. І нехай Державний Герб несе волю народу до найкращої долі для України, для нашої громади, а також для кожного ії жителя!

19:09 19.02.2023

ДЯКУЄМО ВСІМ ХТО ВІДГУКНУВСЯ!

Завдяки небайдужим жителям нашої громади домашніми смаколиками будуть ласувати військові, яким так нелегко на передовій. Ми гідно тримаємо тилову оборону! З допомогою навчальних закладів громади, господинь із села Хоняків, жителів громади Валентини ПЕТРИЧУК, Зої МАРЧУК, Надії СТРИЖАВЧУК, Лариси КОРОБЧУК, працівників сільської ради, тер-центру, інклюзивного центру та ЦНАПу приготували досить багато готової продукції, яку передано волонтером Юрієм Грицаченко до наших захисників. 4 посилки передали ним адресно і одну відправили Новою Поштою. Окрема подяка Валентині ВЕРЕМІЙЧУК, яка вкотре принесла шкарпетки зв’язані нею власноруч. Крім того працівники інклюзивного центру та Ганнопільської сільської ради зібрали кошти, за які придбали підгузки для дорослих у госпіталь. А 6000 грн про ,які минулого разу обіцяли відзвітувати, передали на заправку автомобіля, який доставить продукцію. Висловлюємо глибоку вдячність всім небайдужим громадянам Ганнопільської громади, нашим волонтерам та всім, хто долучився до цієї відправки! Кожна ваша бодай найменша допомога наближає таку довгоочікувану перемогу над агресором і його спільниками! Ви чудові і все в нас буде Україна!

08:35 08.02.2023