24 серпня - День Незалежності України.

Дата: 24.08.2023 09:51

Боротьба українського народу за право мати свою соборну, незалежну демократичну державу пронизана звитяжними історичними сторінками й сповнена нелегких випробувань.

І сьогодні це свято не лише про здобуття незалежності, але й про боротьбу за її збереження.

На жаль, сьогодні Україна продовжує відстоювати свою свободу і незалежність, проливаючи кров найкращих синів і дочок у жорстокій війні з окупантом. Даючи нещадну відсіч агресорові, ми доводимо, що наша держава і наша суверенність — непорушні. Навіть у найскладніший період, українці не втрачають свою віру щасливе майбутнє нашої Держави.

У цей святковий день ми дякуємо кожному, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини зі зброю у руках, вдячні трудівникам, волонтерам та усім, хто працює на її відновлення.

Пам'ятаймо страшну ціну нашої Незалежності...

Будьмо сміливими, згуртованими та незламними! Щасливого майбутнього на вільній, мирній, успішній Батьківщині.

З Днем Незалежності! Слава незалежній Україні!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.