Шановні освітяни, дорогі учні, студенти та батьки!

Дата: 01.09.2023 11:25

Щиро вітаємо вас з Днем знань і початком нового навчального року. Так, цьогоріч свято 1 вересня знову з війною, але дякувати Богу, і ЗСУ  ми маємо надію на майбутнє у своїй країні.  Однак від цього свято не перестає бути особливим для кожного з нас! Адже Перший дзвінок продовжує об’єднувати школярів, студентів, педагогів і батьків. Саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання нового, дорослого життя.

Але найособливішим, цей день є насамперед для першокласників, які за руку з батьками, бабусями і дідусями вперше ступають на поріг школи.

Дорогі першокласники, у вашому житті починається нова, дуже важлива сторінка. На вас чекає захоплива подорож у країну знань, яка відкриє перед вами величезні перспективи!

Також вітаємо одинадцятикласників. Сьогоднішнє свято для вас фініш шкільного життя,  який по суті старт дорослого та відповідального майбутнього!

Бажаємо вам, щоб крім випробувань, цей навчальний рік приніс вам і приємні спогади про шкільну дружбу і рідну школу.

У День знань також висловлюємо особливу подяку педагогам. Ваша професія шляхетна і надзвичайно важлива. Адже вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Попри важкі часи, ви гідно виконуєте свою місію – виховуєте майбутнє покоління українців. Дякуємо за вашу щоденну самовіддану працю, розуміння.

Пам’ятаємо, що наші діти – це майбутнє України, наша гордість і віра у краще.

Ще раз вітаємо всіх, дорогі друзі, з новим навчальним роком!

З Днем знань!

З найщирішими побажаннями, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.