Сьогодні ми відзначаємо важливий день для нашої країни - День Державного Прапора України.

Дата: 23.08.2023 09:01

Цей символ незалежності, свободи та національної гордості щороку розгортається над нашою землею. Синє небо, жовтий колосок - це не просто кольори прапора, це емблема нашої історії, нашої боротьби та нашої єдиної нації. У цей день ми відзначаємо силу і єдність, які роблять нашу країну особливою.

Нехай стяг України підніметься над кожним українським містом, яке сьогодні захопив ворог, нехай символ нашої державності повернеться до кожного окупованого населеного пункту.

Дякуємо всім, хто повертає синьо-жовтий стяг в українські міста!

Нехай Державний Прапор завжди буде символом миру, свободи та процвітання. Вітаємо з цим важливим днем! Піднімемо прапор вище та пишаємося Україною!

Віримо в нашу ПЕРЕМОГУ!

Слава Україні!