Щиро вітаємо з Днем адміністратора центрів надання адміністративних послуг - працівників ЦНАПу Ганнопільської територіальної громади!

Дата: 06.09.2023 11:29

Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю високий професійний рівень та самовіддачу.

Бажаємо вам натхнення у роботі та легкої комунікації з відвідувачами. Нехай ваша компетентність та індивідуальний підхід і надалі допомагають вам знаходити спільну мову із заявниками, а їхня усмішка і вдячність зігріває ваші серця.  Бажаємо всьому колективу міцного здоров’я, добробуту, безупинного руху до успіхів, оптимізму, впевненості у майбутньому, нових здобутків, блискучих ідей та реальних можливостей для скорого наближення ПЕРЕМОГИ Україні!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.