Дата: від до Скинути

Шановні працівники поштового зв'язку Ганнопільської громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

У суботу першого повного тижня жовтня відзначають Міжнародний день листоноші, а в неділю, 9 жовтня Всесвітній день пошти або Міжнародний день поштової служби.

11:03 08.10.2022

Шановні жителі громади!

З перших днів повномасштабного вторгнення ми активно взялися допомагати військовим. На жаль війна досі триває, а отже волонтерська робота не припиняється. Маємо можливість передати часточку нашої турботи та вдячності на передову. Збираємо речі, які щодня потрібні бійцям. Просимо вас долучилися до акції «ЗІГРІЙ СЕРЦЕ СОЛДАТА», яка розпочнеться 06.10.та закінчиться 10.10.2022 року. Приносити можна: теплі носки, рукавиці, шапки, чай, каву, печиво (можна домашнє), цукор, засоби особистої гігієни, засоби для першої медичної допомоги, цигарки та ін. Кожен робить внесок у Перемогу: хтось воює, хтось волонтерить, забезпечує амуніцією, а хтось дбає про харчування наших бійців. Зараз важлива будь-яка підтримка, навіть мінімальна. Ми знаємо на чиєму боці правда, ми знаємо, що ми на своїй землі, яку будемо боронити всі разом і дуже потужно. А наша єдність — це також наша зброя. Будемо вдячні всім, хто долучиться до акції. Разом до перемоги!

10:49 06.10.2022