Сьогодні ми святкуємо Всесвітній день медсестри, який щороку відзначається 12 травня.

Дата: 12.05.2023 09:12

Цей день є важливим для вшанування ролі медсестер в нашому суспільстві та висвітлення їхньої непересічної роботи в охороні здоров'я. Медсестри є невід'ємною частиною будь-якого медичного закладу. Вони є тими, хто забезпечує безперервну медичну допомогу навіть у самих складних та небезпечних ситуаціях.

Шановні медсестри!

З нагоди Всесвітнього дня медсестри, ми хочемо висловити нашу глибоку вдячність всім медсестрам та медичним працівникам за їхню неоціненну роботу та жертовність. Ваші зусилля та відданість допомагають зберігати та відновлювати здоров'я мільйонів людей по всьому світу.  Ваша професія вимагає від вас великої відповідальності. Нехай вона принесе вам вдячність людей та задоволення. Ми бажаємо вам міцного здоров'я, енергії та сил, щоб продовжувати здійснювати вашу роботу. Мирного неба над головою, сімейного благополуччя, щастя вам і добра!

З Всесвітнім днем медсестри!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.