14 травня ми відзначаємо День матері. Це свято – прояв любові до тих, хто подарував нам життя.

Дата: 14.05.2023 03:53

Сьогодні усі ми поспішаємо до мами. Поспішаємо, аби вклонитись їй низенько і сказати щире й тепле «дякую». За те, що завжди поруч, навіть коли так далеко. За найсильніший оберіг – молитви, які відганяють лихе. За те, що давала не все, що хотілось, але все, що мала. Усі наші перемоги, то найбільше щастя для наших мам.

Дорогі жінки, любі наші матері!

Ваше покликання – бути матір’ю, що значить бути підтримкою, опорою і захистом своїй дитині. Тож нехай у вашому житті завжди буде присутня гордість за успіхи і досягнення ваших дітей, серця будуть зігріті їх любов’ю і турботою, а у ріднім домі буде завжди тепло, затишно, з достатком, добробутом і радістю.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.